Par mums

Mums patīk saunas un uzskatām, ka tieši saunas palīdz mums – ziemeļniekiem – ar smaidu pārciest bargās ziemas, norūdīties un saglabāt veselību visu gadu!  Un tieši veselības aspekts  ir viens no iemesliem, kādēļ mēs - ģimenes uzņēmums SaunasUnPirtis.lv - jau 10 gadus specializējamies saunu, infrasarkano staru kabīņu un iebūvējamo saunu ražošanā, kā arī  ar lepnumu piedāvājam koka dārza mājas un moduļus, kurus arī uzstādām.

Mūsu mērķi

Mēs vēlamies, lai ikviena minūte, kuru Jūs pavadāt saunā vai dārza mājā sniegtu Jums gandarījumu par pavadīto laiku, tāpēc pilnībā ieguldām savas zināšanas un darbu, lai gala rezultāts būtu kvalitatīvs, funkcionāls un estētiski pievilcīgs. 

Kvalitāte

Mūsu komandā strādā profesionāli meistari ar augstas kvalitātes ekoloģiski tīriem materiāliem. Saunu un māju radītāju pieredze un zināšanas no visas sirds tiek ieguldītas katrā pasūtījumā, kas nodrošina Jūsu vēlamā produkta visaugstāko kvalitāti.

Sauna tieši Jums

Mēs zinām, ka katrs ir individuāls ar savām individuālajām vajadzībām, tāpēc meklējam un realizējam pasūtījumus, kas atbilst tieši Jums.

Lai gan pieprasītākie ražojumi ir no apses, melnalkšņa un skuju koka, esam gatavi piepildīt Jūsu sapņus par saunām un mājām arī no citiem kokmateriāliem. Individuāli apskatām ikviena klienta vēlmes un tās realizējam dzīvē!

Mēs nodrošinām pilnu servisu, lai Jūs varat baudīt rezultātu

Visu saunas un māju ražošanas procesu mēs pārzinām no A-Z, tāpēc to kvalitatīva un droša uzstādīšana ir neatņemama pakalpojumu sastāvdaļa. Lai arī kādu iemeslu dēļ Jūs būsiet izlēmis montāžas darbus veikt paša spēkiem, tas nesagādās grūtības, jo būves konstrukcija ir veidota pēc jaunākajām tehnoloģiskajām tendencēm, lai šo darbu varētu veikt maksimāli ērti un efektīvi, turklāt piedāvājam izsmeļošu montāžas instrukciju.